Історія Наталії

Наталія  Гогоша   ( 44 роки) -33 кг за 9 міс.

Чесно кажучи, я зустрілася з проблемою зайвої ваги зразу після закінчення школи, поступово були все більші розміри одягу та все жахливіші комплекси….
Я думала, що це не я винна, що це поганий обмін речовин, спадковість, сидячий спосіб життя (спочатку навчання, а потім робота за комп’ютером).
Я жила в зоні комфорту, звикла до себе і ображалася, якщо хтось не сприймав мене такою. Одним словом, я була самотня попри велику кількість людей, які мене обожнювали, бо такі дійсно були і є у даний час. Але,як згадую — здоров’я було не у кращому  стані(набряки  ніг  почастішали, тиск скакав, задишки при ходьбі, депресії і т.д). І це не все ще перелічено…
Сучасний світ нам диктує свої правила. Темп життя стрімкий і все хочеться встигнути. І саме основне правильно розставити пріоритети, і знайти мотивацію для себе, щоб у подальшому не звинувачувати  НІКОГО  і  НІЧОГО, коли у житті з’являються перші дзвіночки: зайва вага, погане самопочуття і різні комплекси. Соромно зізнатися,але саме так я постійно себе виправдовувала, що часу немає, що сил після роботи немає ну і все решту…
І до мене почало приходити усвідомлення, що варто вийти з такого стану. Треба щось  робити і боротися за своє здоров’я, тіло, емоційний стан…
Я почала працювати над собою!!!!
І одним з етапів цієї праці став мій візит у фітнес клуб  «FitCurves». Це місце, де можна не тільки відпочити душею, але попрацювати тілом.
Вдячна  колективу «FitCurves», які  фахово уміють  змінити  життя  на краще!
Особлива  подяка  моєму тренеру  Оксані   та  дієтологу  Мар’яні, які якимось дивним способом навчили мене вірити в себе і вперто йти до мети.
Завдяки  тренуванням  та  програмі  харчування, я змінилась не лише фізично, а й морально. Завдяки постійній підтримці, особливо тоді, коли хотілося здатися і опустити руки. Я стала сильнішою, впевненішою у власних силах і можливостях, і звісно стрункішою і гарнішою. Головне, що спорт і правильне харчування, це тепер мій стиль життя, завдяки цій програмі і тренеру.
Я з вами зрозуміла, що можу все!!!!
Я щиро вдячна долі, яка привела мене у ваш  клуб.